Facebook

Používáme Nette Framework – již 5 let

14.04.2015 | Jan Rybařík | Profil na Google+

V roce 2010 jsem se poprvé setkal s Nette Framework. Bylo to na vysoké škole, kdy jsem chtěl vytvořit projekt v PHP a být při práci efektivní.

Shodou okolností se ve stejnou dobu potkal s Nette Framework i kolega David Urbášek studující na druhém konci republiky. Při našich pravidelných pivních setkáních jsme se rozhodli o nasazení Nette do našeho pracovního života. Pro tvorbu webů a aplikací jsme dosud používali čisté PHP v kombinaci s šablonovacím systémem Smarty.

Začátkem roku 2010 jsme začali psát první webové stránky s využitím frameworku. Přechod nebyl nikterak snadný. Když si dnes vzpomenu, kolik času nám zabrali banální úkoly, které dnes řešíme během pár minut, musím se smát:-) První e-shop, který jsme vytvořili, byl časovým peklem. S odstupem času hodnotím rozhodnutí přejít na Nette jako to nejlepší, co nás mohlo potkat.

K dnešnímu dni stavíme všechny naše projekty na vlastním redakčním systému, který jsme postavili právě nad Nette Framework. Redakční systém nám pomohl vytvořit naprosto jedinečné webové stránky  a aplikace s velmi různorodými funkcemi.

Jsou jimi např.

Portál na outsourcing služeb – Easytask.cz
Portál na prodej online kurzů – Know How Klub
Hypotéční kalkulačka – Peng
Aplikace na tisk složenek – Vytiskni-to
Výukový portál – Škola wedbdesignu 

« Všechny články

Komenáře

Vložit komentář