Facebook

Projekty

ALPHA Servis s.r.o.

ALPHA Servis s.r.o.

Společnost ALPHA Servis s.r.o. se sídlem v Lanškrouně se zabývá opravou domácích spotřebičů. Dříve provozovala web na systému Joomla, který jsme nahradili naším redakčním systém. Výhody použití nového redakčního systému jsou - zrychlení odezvy stránek, snažší administrace a větší bezpečnost.

Nové webové stránky, které jsme pro Alphaservis vytvořili jsou responzivní, přizpůsobují se tedy mobilním telefonům a tabletům.

Atlas Adria

web pro cestovní kancelář

Atlas Adria

Brněnská cestovní kancelář Atlas Adria, jež se specializuje na Chorvatsko, nás oslovila s žádostí o tvorbu nového, přehledného a responzivního webu. Vytvořili jsme web přesně podle požadavků. Implementovaný redakční systém umožňuje snadnou úpravu importovaných zájezdů a veškerého dalšího obsahu.

Redakční systém je do budoucna plně rozšiřitelný o další automatizované funkce. Díky našemu vlastnímu řešení jsou webové stránky rychlé a spolehlivé.

Benepal a.s.

rezervační a redakční systém

Benepal a.s.

Pro pardubickou společnost Benepal a.s. jsme vyvinuli redakční a rezervační systém pro kompletní správu vzdělávacích kurzů. Administrace umožňuje pohodlně spravovat přihlášené uživatele a vytvářet nové kurzy. Ze systému lze exportovat uživatele ve formátu csv pro další úpravy např. v programu Microsoft Excel.

Celý web je umístěn na našem hostingu.

Ideahub

Ideahub

Ve spolupráci s brněnskou společností EF1 marketing & management s.r.o. jsme vyvinuli platformu pro sdílení inovací v rámci firem. Ideahub umožňuje snadné publikování příspěvků na stream a jejich následné komentování či lajkování. Součástí systému je sofistikovaná gamifikace. Nechybí ani notifikace na nově vložené příspěvky či komentáře. Platforma obsahuje i API pro napojení mobilních aplikací.

Momentálně Ideahub používají AXA, O2 nebo EON.

Know How Klub

tvorba webové aplikace

Know How Klub

Pro brněnskou společnost EF1 s.r.o. jsme naprogramovali responzivní webovou aplikaci, která slouží k prodeji online kurzů. Součástí aplikace je přehrávač kurzů, který v závislosti na přehrávání videa zobrazuje slidy z prezentace, která je součástí kurzu.

Aplikace využívá náš e-shopový redakční systém, v němž je možné upravovat kurzy, spravovat došlé objednávky a přidělovat přístupy ke kurzům zákazníkům.

Digiskills

Digiskills

Portál digiskills.cz je pokračovatelem Know How Klubu. Digiskills se zaměřuje na poskytování microlearningových kurzů pro jednotlivce i pro firmy. V projektu zajišťujeme kompletní developerské práce (vývoj frontendu, backendu a návrh systému). Administračním systémem je náš vlastní systém Dragon.

Easytask

tvorba internetového portálu

Easytask

Portál zaměřený na outsourcing vznikl ve spolupráci s marketingovou společností EF1 s.r.o.. Hlavními funkcemi portálu jsou zprostředkování najímání externích zaměstnanců, publikování nabídek práce a reporting odvedené práce. Portál je responzivní (přizpůsobuje se různým zařízením - mobil, tablet, monitor).

Easytask jsme kompletně vyvinuli na naší platformě redakčního systému. Celé řešení je založeno na Nette framework a Doctrine 2.

EL INFO HUB

EL INFO HUB

Ve spolupráci s brněnskou společností Smart Know How vznikla rozsáhlá webová aplikace sloužící pro sdílení informací mezi členy sdružení evropských loterií (European Lotteries). Info Hub je rozšířením naší původní aplikace Ideahub. Vývoj aplikace trval téměř dva roky.

JCEE s.r.o.

webové stránky pro mezinárodní společnost

JCEE s.r.o.

Pro lanškrounskou společnost JCEE s.r.o. jsme provedli redesign webových stránek. Vytvořili jsme responzivní web ve dvou jazykových verzí - české a anglické. Pro snadnou správu obsahu slouží náš redakční systém.

Pracovníci společnosti byli proškoleni v ovládání redakčního systému a nyní již web ovládají sami.

Městské muzeum Lanškroun

tvorba responzivního webu

Městské muzeum Lanškroun

Pro lanškrounské muzeum jsme vytvořili nové responzivní webové stránky, které jsou plně administrovatelné redakčním systémem Dragon. Nahradali jsme tak systém WordPress, který muzeum dříve používalo.

Součástí zakázky byla kompletní migrace obsahu a připrava pro více jazyků. Momentálně web muzea čeká na překladatele, který jej kompletně přeloží.

Stepa s. r. o.

tvorba responzivního webu

Stepa s. r. o.

Společnost Stepa s. r. o. se zabývá výrobou produktů z papíru se zaměřením na kancelářské potřeby, pokladní a parkovací servis, školní a výtvarné potřeby.

Vytvořili jsme nové responzivní webové stránky, jejichž grafickou podobu připravil Miroslav Hvozdenský. Součástí tvorby webu byla implementace redakčního systému Dragon a školení zaměstanců firmy v jeho ovládání.

AMER SPORTS CR

programování redakčního systému

AMER SPORTS CR

Portál pro Světové číslo 1 na poli sportovního vybavení – Amer Sports jsme připravili ve spolupráci se společností PPCpro.cz. Web je založen na našem redakčním systému, který využívá Framework Nette a Doctrine. Prezentace obsahuje několik animovaných efektů. Veškerý obsah se dá pohodlně upravovat pomocí redakčního systému. Web obsahuje sekci pro partnerské obchody, které se automaticky importují. Pro stále návštěvníky je připraven newsletter s aktualitami.

Škola webdesignu

tvorba responzivního webu

Škola webdesignu

Pro Radka Tejkla jsme připravili responzivní verzi jeho Školy webdesignu. Nahradili jsme WordPress naším redakčním systém, který Radkovi přinesl mnoho výhod v podobě snadné administrace kurzů, stránek a jednotlivých učástníků.

Grafický návrh připravil sám Radek. Celé řešení je založeno na Nette Framework. Pro responzivní verzi webu jsme použili Twitter Bootstrap.

 

VIVA Lanškroun spol. s.r.o.

implementace redakčního systému Dragon

VIVA Lanškroun spol. s.r.o.

Společnost VIVA Lanškroun se na nás obrátila s prosbou o tvorbu nových webových stránek s redakčním systémem, neboť starý web neodpovíval současným nárokům na webové prezentace.

Kreativní grafička Anežka Langrová nám dodala sadu grafických návrhů, které jsme rozpohybovali a nasadili na redakční systém Dragon. Součastí tvorby nového responzivního webu bylo i začlenění interaktivní mapy prodejců, která využívá Google Maps API.

Zubní ordinace happydent

tvorba responzivního webu

Zubní ordinace happydent

Happydent je soukromá zubní ordinace, poskytující zubní péči pro celou rodinu, s důrazem na prevenci. Ordinace se nachází v České Třebové.
Pro happydent jsme připravili kompletní grafický návrh webu, který byl následně naprogramován do responzivní podoby. Web se tedy přizpůsobuje mobilním zařízením.
K vkládání obsahu slouží náš redakční systém.

Hypoteční kalkulačka - Peng

tvorba hypoteční kalkulačky

Hypoteční kalkulačka - Peng

Pro společnost peng.cz jsme vyvinulu nezávislou hypoteční kalkulačku, která porovnává kompletní spektrum nabízených reálných sazeb na trhu a aktuálních nabídek jednotlivých finančních subjektů působících v ČR. Na základě nastavených údajů halkulačka počítá dobu splatnosti pro nové hypotéky, refinancování a pro americké hypotéhy.

Vyber CRM

webová aplikace na míru

Vyber CRM

Webová aplikace umožňující pohodlné srovnání CRM systémů. Návštěvník webu si pomocí devítikrokového dotazníku zvolí požadavky, které na CRM má. Aplikace následně požadavky vyhodnotí a zobrazí CRM systémy s největší shodou se zadanými parametry.
Celá aplikace je vybudována na redakčním systému Dragon, který je poháněn Nette frameworkem. 

Boutique Sabrina

tvorba responzivního webu

Boutique Sabrina

Stránky Boutiquu Sabrina jsme na přání paní Aleny Němcové redesignovali do responzivní podoby a černého provedení. Původní stránky neobsahovaly redakční systém pro snadnou správu obsahu a hlavně fotogalerií. Celý web jsme tedy nasadili na Dragon CMS, aby jeho provozovatl měl, co nejjednodušší vkládání obsahu

SUN SPORT 2000

tvorba e-shopu

SUN SPORT 2000

SUN SPORT 2000 je zaběhlý e-shop, který jsme kompletně redesignovali a napojili na naše e-shopové řešení. Součástí naší práce byl import veškerých dat z původního e-shopu.

Administrátor e-shopu může přidávat různé varianty produktů, libovolně měnit typy dopravy a platby nebo přidávat prolínačky obrázků. Celý systém využívá technologie PHP, MySQL, Nette Framework, jQuery a LESS.

Batohy Jack Wolfskin

tvorba mikrostránky

Batohy Jack Wolfskin

Pro podporu prodeje batohů v e-shopu Sun Sport 2000 jsme vytvořili mikrostránku prezentující batohy německého výrobce Jack Wolfskin. Mikrostránka slouží jako vstup do e-shopu. Rovněž má výhody z hlediska optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Sklenářství Šulák

tvorba responzivního e-shopu

Sklenářství Šulák

Pro sklenářství Martina Šuláka jsme připravili responzivní e-shop s možností jazykových mutací. Nový e-shop je postaven na redakčním systému Dragon, který umožňuje spravovat zboží a objednávky v několika jazycích. 

E-shop používá technologie Nette, Doctrine, Bootstrap a LESS.

SKP-CENTRUM o.p.s.

kompletní webové řešení

SKP-CENTRUM o.p.s.

Pardubická nezisková organizace SKP-CENTRUM, o.p.s. potřebovala renovovat původní webové stránky. Navrhli jsme nový design a použili redakční systém Wordpress, jenž se díky jednoduchosti ovládání osvědčil. Součástí celé realizace bylo i školení používání Google Analytics a Facebooku jako moderního komunikačního nástroje.

Dále jsme vytvořili rezervační systém pro registraci účastníků do kurzů, které SKP-CENTRUM pořádá.

Penzion Hejlův Mlýn

webové stránky s redakčním systémem

Penzion Hejlův Mlýn

Hejlův mlýn je nádherný penzion v obci Horní Čermná u Lanškrouna. Pro získávání nových návštěvníků penzionu jsme připravili webovou prezentaci, která podporu více jazykových mutací. Díky redakčnímu systému mohou majitelé přidávat nové fotografie, vkládat novinku nebo měnit slideshow.

Oldtimer

tvorba inzertního portálu

Oldtimer

Oldtimer.as je bezplatný inzertní portál pro všechny milovníky starých časů. Můžete zde inzerovat veterány nebo další starožitnosti.
Portál se přizpůsobuje mobilním zařízením. Je tedy možné vložit inzerát přímo z mobilního telefonu. Celý web je poháněn redakčním systémem Dragon z naší dílny.

Ploty Beves

webové stránky s redakčním systémem

Ploty Beves

Responzivní webová prezentace založená na redakčním systému Dragon. Prezentace obsahuje dvě jazykové verze, které lze snadno administrovat v redakčním systému.

Součástí webu je kalkulátor cen betonových plotů. Systém dokáže zákazníkovi vypočítat přesnou cenu oplocení na základě délky plotu, výšky a typu.

KSH-Data s.r.o.

kompletní webové řešení

KSH-Data s.r.o.

Webové stránky společnosti zabývající se tvorbou software pro autodopravce jsme postavili na redakčním systému Wordpress. Navrhli jsme moderní a přehledný design, který slouží jako základ pro zcela novou šablonu systému Wordpress. Nezbytnou součástí naší práce byla implementace a úprava pluginů, jež přidávají do Wordpressu další speciální funkce.

Dunetic

webové stránky s redakčním systémem

Dunetic

Dunetic.com jsou webové stránky sloužící pro podporu prodeje v e-shopu Dunet.cz. Společnost se zabývá prodejem myček sklenic.

Celý web je postaven na našem redakčním systému, který umožňuje pohodlnou správu všech 7 jazyků.

Dunet

tvorba e-shopu

Dunet

Společnost DUNET s.r.o. je rodinnou firmou s více než dvacetiletou tradicí výroby neelektrických myček skla. Pro společnost Dunet jsme vytvořili nový elektronický obchod, který nahradil stávající řešení založené na nespolehlivém Prestashopu.

Administrace nového e-shopu majitele doslova baví a velmi si ji pochvaluje.

AGROCHEM a.s. Lanškroun

tvorba responzivního webu

AGROCHEM a.s. Lanškroun

Pro lanškrounskou společnost AGROCHEM a.s. jsme vytvořili nové responzivní stránky se zcela novým designem. Jednalo se tedy o kompletní redesign webu. Dalším požadavkem klienta byla snadná správa aktualit a vývěsní tabule (PDF dokumenty). Všechny tyto požadavky jsme vyřešili implementací redakčního systému Dragon.

Truhlářství Svitavy

kompletní webové řešení

Truhlářství Svitavy

Web pro svitavské truhlářství Bohuslava Borka jsme založili na našem vlastním redakčním systému, jenž umožňuje snadnou správu stránek, slideshow a aktualit. Systém nabízí SEO nástroje pro snadnou optimalizaci webu.

Součástí zakázky byl i copywriting.

Lékárna u milosrdného Samaritána

tvorba webových stránek s redakčním systémem

Lékárna u milosrdného Samaritána

Pro lanškrounskou lékarnu jsme navrhli kompletní řešení webových stránek - struktura a grafický návrh. Web slouží jako místo pro informování zákazníků o nových produktech a slevových akcích, které lékarna pořádá. Pomocí redakčního systému může personál lékarny snadno přidávat nový obsah, jako jsou texty a fotografie.

Základní škola A. Jiráska

kompletní webové stránky

Základní škola A. Jiráska

Lanškrounská základní škola potřebovala opravit webové stránky. Velice pomalu se načítaly a byly již zastaralé. Navrhli jsme kompletní webové stránky založené na našem redakčním systému. Systém umožňuje upravovat veškerý obsah. Nový web slouží především k prezentaci fotografií z aktivit jednotlivých tříd. Dále na webu naleznete speciální sekce jako je domácí příprava nebo dopravní hřiště.

Technická podpora a správa reklamací

vytvoření webové aplikace

Technická podpora a správa reklamací

Pro přední český e-shop s Alarmy - Informátorův obchůdek jsme vyvinuli kompletní webovou aplikaci založenou na našem redakčním systému. Aplikace umožňuje spravovat reklamace a hromadně importovat manuály k produktům. V neposlední řadě lze snadno vkládat nové schémata zapojení k alarmům. Funkce redakčního systému jsou již klasické - správa článků, hromadné nahrávání fotek atd. 

Rawela

tvorba webových stránek

Rawela

Pro mezinárodní společnost RAWELA s.r.o jsme navrhli kompletní webové stránky sloužící především k prezentaci produktů.

Web obsahuje informace o strojích, jež jsou využívány k výrobě nástrojů a forem. RAWELA s.r.o. se specializuje na výrobky z plastu a z kovu.

Naším cílem bylo vytvořit grafické prostředí pro rychlou a snadnou orientaci. Tento web využívá technologií HTML, CSS a šablonovacího systému Smarty.

Lanškrounská Kopa

kompletní webové řešení

Lanškrounská Kopa

Ve spolupráci s lanškrounským KČT vznikl webový portál shromažďující informace o dálkovém pochodu Lanškrounská Kopa. Webové stránky jsme navrhli a naprogramovali. Audiovizuální materiály jsme získali od KČT a ty novější potom vlastním iniciativou. Naším fotografem je Lukáš Polanský.

Každoročně zajišťujeme propagaci tohoto portálu na sociálních sítích, kde získáváme stále nové příznivce. Poslední ročníky Kopy se mohou pochlubit rekordní účastí.

Projekční ateliér Němec

kompletní webové stránky s redakčním systémem

Projekční ateliér Němec

Pro projekční ateliér Ondřeje Němce jsme vytvořili webové stránky s naším redakčním systémem. Hlavním cílem webu je prezentace grafických návrhů a realizací, které lanškrounský projektant vytváří. Pomocí redakčního systému může administrátor hromadně nahrávat fotografie a upravit veškerý obsah stránek.

HS-Tech

kompletní webové řešení

HS-Tech

Společnost HS-Tech je lanškrounská kovovýroba nabízející komplexní služby v oblasti zpracování plechu. Vytvořili jsme kompletní webové stránky založené na našem redakčním systému. Majitel stránek může snadno editovat všechny texty, přidávat fotogalerie a videa nebo upravovat slideshow. Redakční systém je vybudován na technologii Nette Framework ve spojení s ORM Doctrine.

Zahrady Žichlínek

Webové stránky s redakčním systémem

Zahrady Žichlínek

Zahrady Žichlínek zajišťují kompletní realizaci zahrad. Pro toto zahradnictví jsme vytvořili kompletní webové stránky, kterými jsme nahradili stránky stávající. Webové stránky obsahují náš redakční systém, díky němuž lze pohodlně vkládat fotografie, psát články a upravovat strukturu webu. Redakční systém je postaven na technologiích Nette Framework a Doctrine 2.