Facebook

Projekty

Digiskills

webová aplikace pro digitální vzdělávání formou microlearningu

Digiskills

Portál digiskills.cz je pokračovatelem Know How Klubu. Digiskills se zaměřuje na poskytování microlearningových kurzů pro jednotlivce i pro firmy. V projektu zajišťujeme kompletní developerské práce (vývoj frontendu, backendu a návrh systému). Administračním systémem je náš vlastní systém Dragon.

Evidentist

Evidentist

Pro platformu Evidentist.cz jsme vytvořili web na redakčním systému Dragon. Evidentist je aplikace pro zubní ordinace.

Jedním z klíčových prvků tohoto projektu bylo vytvoření cenové kalkulačky na míru, která umožňuje potenciálním klientům rychle a snadno odhadnout náklady na provoz aplikace podle svých specifických potřeb.

Ploty Beves

Ploty Beves

Pro společnost Beves s. r. o., jsme vyvinuli zcela nový web, postavený na našem robustním a flexibilním redakčním systému Dragon. Naším cílem bylo vytvořit nejen esteticky přitažlivé, ale i technologicky pokročilé webové řešení, které odpovídá potřebám společnosti Beves.

Od samotného začátku byl klíčovým požadavkem vytvoření webu, který bude nejen responzivní a uživatelsky přívětivý, ale také optimalizovaný pro vyhledávače. Díky našemu redakčnímu systému Dragon jsme dokázali splnit a překonat veškerá očekávání. Kromě technického provedení jsme kladli velký důraz na SEO (Search Engine Optimization), abychom zajistili, že web bude mít vysokou viditelnost ve vyhledávačích a přitáhne tak cílenou skupinu zákazníků.

EL INFO HUB

firemní intranet

EL INFO HUB

Ve spolupráci s brněnskou společností Smart Know How vznikla rozsáhlá webová aplikace sloužící pro sdílení informací mezi členy sdružení evropských loterií (European Lotteries). Info Hub je rozšířením naší původní aplikace Ideahub. Vývoj aplikace trval téměř dva roky.

Advokátní kancelář Žánová – Kunert, s.r.o.

webové stránky s redakčním systémem

Advokátní kancelář Žánová – Kunert, s.r.o.

Tvorba kompletních webových stránek s redakčním systémem pro pražskou advokátní kancelář. Design byl použit z koupené šablony.

Celý web je postaven na redakčním systému Dragon.

ALPHA Servis s.r.o.

webové stránky s rezervačním systémem

ALPHA Servis s.r.o.

Společnost ALPHA Servis s.r.o. se sídlem v Lanškrouně se zabývá opravou domácích spotřebičů. Dříve provozovala web na systému Joomla, který jsme nahradili naším redakčním systém. Výhody použití nového redakčního systému jsou - zrychlení odezvy stránek, snažší administrace a větší bezpečnost.

Nové webové stránky, které jsme pro Alphaservis vytvořili jsou responzivní, přizpůsobují se tedy mobilním telefonům a tabletům.

Atlas Adria

web pro cestovní kancelář

Atlas Adria

Brněnská cestovní kancelář Atlas Adria, jež se specializuje na Chorvatsko, nás oslovila s žádostí o tvorbu nového, přehledného a responzivního webu. Vytvořili jsme web přesně podle požadavků. Implementovaný redakční systém umožňuje snadnou úpravu importovaných zájezdů a veškerého dalšího obsahu.

Redakční systém je do budoucna plně rozšiřitelný o další automatizované funkce. Díky našemu vlastnímu řešení jsou webové stránky rychlé a spolehlivé.

Benepal a.s.

rezervační a redakční systém

Benepal a.s.

Pro pardubickou společnost Benepal a.s. jsme vyvinuli redakční a rezervační systém pro kompletní správu vzdělávacích kurzů. Administrace umožňuje pohodlně spravovat přihlášené uživatele a vytvářet nové kurzy. Ze systému lze exportovat uživatele ve formátu csv pro další úpravy např. v programu Microsoft Excel.

Celý web je umístěn na našem hostingu.

Badminton Lanškroun

webové stránky sportovního klubu

Badminton Lanškroun

O webové stránky lanškrounského badmintonového oddílu se stárame již mnoho let. V pořadí druhá verze webu byla spuštěna v roce 2019, kdy došlo ke kompletnímu redesignu. Nový design vychází ze zakoupené šablony.

Batohy Jack Wolfskin

tvorba mikrostránky

Batohy Jack Wolfskin

Pro podporu prodeje batohů v e-shopu Sun Sport 2000 jsme vytvořili mikrostránku prezentující batohy německého výrobce Jack Wolfskin. Mikrostránka slouží jako vstup do e-shopu. Rovněž má výhody z hlediska optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Boutique Sabrina

tvorba responzivního webu

Boutique Sabrina

Stránky Boutiquu Sabrina jsme na přání paní Aleny Němcové redesignovali do responzivní podoby a černého provedení. Původní stránky neobsahovaly redakční systém pro snadnou správu obsahu a hlavně fotogalerií. Celý web jsme tedy nasadili na Dragon CMS, aby jeho provozovatl měl, co nejjednodušší vkládání obsahu

Desimple

webové stránky s redakčním systémem

Desimple

Tvorba kompletních webových stránek s redakčním systémem. Design byl použit z koupené šablony.

Desimple je grafické studio zabývající se tvorbou grafiky. Dalším předmětem činnosti je fotografování.

Fotograf - Lukáš Polanský

osobní webové stránky

Fotograf - Lukáš Polanský

Lukáš Polanský je lanškrounský fotograf a grafik. Známe se již desítky let. Vytvořili jsme společně několik webových projektů.

Lukášovi jsme pomohli s realizací jeho osobních stránek. Celý web je plně administrovatelný. Lukáš tak může pohodlně přidávat veškeré fotografické reference.

Chalupa Jindřiška

webové stránky s redakčním systémem

Chalupa Jindřiška

Pro starobylou chaloupku v Orlickýh horách vznikl web, který pomáhá majitelce tuto chaloupku pronajímat. Na webových stránkách jsou použity fotografie Lukáše Polanského, který kompletně vyfotil celý interiér i exteriér.

Ideahub

firemní intranet

Ideahub

Ve spolupráci s brněnskou společností EF1 marketing & management s.r.o. jsme vyvinuli platformu pro sdílení inovací v rámci firem. Ideahub umožňuje snadné publikování příspěvků na stream a jejich následné komentování či lajkování. Součástí systému je sofistikovaná gamifikace. Nechybí ani notifikace na nově vložené příspěvky či komentáře. Platforma obsahuje i API pro napojení mobilních aplikací.

Momentálně Ideahub používají AXA, O2 nebo EON.

Innoday

webové stránky s rezervačním systémem

Innoday

Tvorba kompletních webových stránek s redakčním systémem. Web obsahuje rezervační systém sloužící k registraci na eventy pořádané společností Škoda Auto v rámci inovačního dne. Web vznikl ve spolupráci s brněnskou agenturou EF1.cz.

Michael Illa

osobní webové stránky s redakčním systémem

Michael Illa

Pro všestranného digitálního projekťáka Michaela Illu jsme vytvořili osobní web, který si může sám spravovat pomocí redakčního systému.

S Michaelem dlouhodobě spolupracujeme a můžeme jej směle doporučit jako skvělého projektového manažera s přesahem do dalších oborů (UX).

Městské muzeum Lanškroun

tvorba responzivního webu

Městské muzeum Lanškroun

Pro lanškrounské muzeum jsme vytvořili nové responzivní webové stránky, které jsou plně administrovatelné redakčním systémem Dragon. Nahradali jsme tak systém WordPress, který muzeum dříve používalo.

Součástí zakázky byla kompletní migrace obsahu a připrava pro více jazyků. Momentálně web muzea čeká na překladatele, který jej kompletně přeloží.

Občanská poradna Pardubice

webové stránky s redakčním systémem

Občanská poradna Pardubice

Pro občanskou poradnu jsme redesignovali webové stránky a provedli přechod na pokročilejší redakční systém. Díky novému systému mohou pracovníci poradny obsluhovat všechny části webových stránek.

Penzion Hejlův Mlýn

webové stránky s redakčním systémem

Penzion Hejlův Mlýn

Hejlův mlýn je nádherný penzion v obci Horní Čermná u Lanškrouna. Pro získávání nových návštěvníků penzionu jsme připravili webovou prezentaci, která podporu více jazykových mutací. Díky redakčnímu systému mohou majitelé přidávat nové fotografie, vkládat novinku nebo měnit slideshow.

Sklenářství Šulák

tvorba responzivního e-shopu

Sklenářství Šulák

Pro sklenářství Martina Šuláka jsme připravili responzivní e-shop s možností jazykových mutací. Nový e-shop je postaven na redakčním systému Dragon, který umožňuje spravovat zboží a objednávky v několika jazycích. 

E-shop používá technologie Nette, Doctrine, Bootstrap a LESS.

Škola webdesignu

tvorba responzivního webu

Škola webdesignu

Pro Radka Tejkla jsme připravili responzivní verzi jeho Školy webdesignu. Nahradili jsme WordPress naším redakčním systém, který Radkovi přinesl mnoho výhod v podobě snadné administrace kurzů, stránek a jednotlivých učástníků.

Grafický návrh připravil sám Radek. Celé řešení je založeno na Nette Framework. Pro responzivní verzi webu jsme použili Twitter Bootstrap.

 

SKP-CENTRUM o.p.s.

kompletní webové řešení

SKP-CENTRUM o.p.s.

Pardubická nezisková organizace SKP-CENTRUM, o.p.s. potřebovala renovovat původní webové stránky. Navrhli jsme nový design a použili redakční systém Wordpress, jenž se díky jednoduchosti ovládání osvědčil. Součástí celé realizace bylo i školení používání Google Analytics a Facebooku jako moderního komunikačního nástroje.

Dále jsme vytvořili rezervační systém pro registraci účastníků do kurzů, které SKP-CENTRUM pořádá.

SPŠ Lanškroun

tvorba webových stránek pro střední školu

SPŠ Lanškroun

Pro Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Lanškroun vznikly kompletní webové stránky. Cílem naší práce bylo navrhnout lépe struktrurovaný web, v němž se budou žáci i učitelé snadno pohybovat.

Správa webu probíhá v našem redakčním systému Dragon.

Stepa s. r. o.

tvorba responzivního webu

Stepa s. r. o.

Společnost Stepa s. r. o. se zabývá výrobou produktů z papíru se zaměřením na kancelářské potřeby, pokladní a parkovací servis, školní a výtvarné potřeby.

Vytvořili jsme nové responzivní webové stránky, jejichž grafickou podobu připravil Miroslav Hvozdenský. Součástí tvorby webu byla implementace redakčního systému Dragon a školení zaměstanců firmy v jeho ovládání.

SUN SPORT 2000

tvorba e-shopu

SUN SPORT 2000

SUN SPORT 2000 je zaběhlý e-shop, který jsme kompletně redesignovali a napojili na naše e-shopové řešení. Součástí naší práce byl import veškerých dat z původního e-shopu.

Administrátor e-shopu může přidávat různé varianty produktů, libovolně měnit typy dopravy a platby nebo přidávat prolínačky obrázků. Celý systém využívá technologie PHP, MySQL, Nette Framework, jQuery a LESS.

VIVA Lanškroun spol. s.r.o.

implementace redakčního systému Dragon

VIVA Lanškroun spol. s.r.o.

Společnost VIVA Lanškroun se na nás obrátila s prosbou o tvorbu nových webových stránek s redakčním systémem, neboť starý web neodpovíval současným nárokům na webové prezentace.

Kreativní grafička Anežka Langrová nám dodala sadu grafických návrhů, které jsme rozpohybovali a nasadili na redakční systém Dragon. Součastí tvorby nového responzivního webu bylo i začlenění interaktivní mapy prodejců, která využívá Google Maps API.

Vyber CRM

webová aplikace na míru

Vyber CRM

Webová aplikace umožňující pohodlné srovnání CRM systémů. Návštěvník webu si pomocí devítikrokového dotazníku zvolí požadavky, které na CRM má. Aplikace následně požadavky vyhodnotí a zobrazí CRM systémy s největší shodou se zadanými parametry.
Celá aplikace je vybudována na redakčním systému Dragon, který je poháněn Nette frameworkem. 

KSH-Data s.r.o.

kompletní webové řešení

KSH-Data s.r.o.

Webové stránky společnosti zabývající se tvorbou software pro autodopravce jsme postavili na redakčním systému Wordpress. Navrhli jsme moderní a přehledný design, který slouží jako základ pro zcela novou šablonu systému Wordpress. Nezbytnou součástí naší práce byla implementace a úprava pluginů, jež přidávají do Wordpressu další speciální funkce.

AGROCHEM a.s. Lanškroun

tvorba responzivního webu

AGROCHEM a.s. Lanškroun

Pro lanškrounskou společnost AGROCHEM a.s. jsme vytvořili nové responzivní stránky se zcela novým designem. Jednalo se tedy o kompletní redesign webu. Dalším požadavkem klienta byla snadná správa aktualit a vývěsní tabule (PDF dokumenty). Všechny tyto požadavky jsme vyřešili implementací redakčního systému Dragon.

Taligado

webové stránky s redakčním systémem

Taligado

Prezentační webové stránky pro společnost zabývající se vzděláváním v právní oblasti. Web byl vystavěn na zakoupené šabloně. 

Lezecká asociace nezávislých odborníků, z. s.

Programování responzivního webu

Lezecká asociace nezávislých odborníků, z. s.

Kompletní realizace rozsáhlého webového řešení pro spolek LANO. Webové stránky běží na redakčním systému Dragon, díky němuž je členům spolku umožněna kompletní správa obsahu.

Lanškrounská Kopa

kompletní webové řešení

Lanškrounská Kopa

Ve spolupráci s lanškrounským KČT vznikl webový portál shromažďující informace o dálkovém pochodu Lanškrounská Kopa. Webové stránky jsme navrhli a naprogramovali. Audiovizuální materiály jsme získali od KČT a ty novější potom vlastním iniciativou. Naším fotografem je Lukáš Polanský.

Každoročně zajišťujeme propagaci tohoto portálu na sociálních sítích, kde získáváme stále nové příznivce. Poslední ročníky Kopy se mohou pochlubit rekordní účastí.

TG TISK s.r.o.

webové stránky s redakčním systémem

TG TISK s.r.o.

TG TISK s.r.o. je lanškrounská firma, která působí v oboru tisku přes 25 let. Původní webové stránky již nebyly konkurence schopné, proto jsme vytvořili zcela nové řešení, které je založeno na našem redakčním systému. Celý web je plně optimalizován pro mobilní zařízení.

Zdenka Farkašová

webové stránky s redakčním systémem

Zdenka Farkašová

Tvorba kompletních webových stránek s redakčním systémem pro lanškrounskou realitní makléřku. Design byl použit z koupené šablony.

Celý web je postaven na redakčním systému Dragon. Součástí systému je automatický mailing, který umožňuje rozeslat ař 10 tisíc mailů měsíčně zcela zdarma.

Zubní ordinace happydent

tvorba responzivního webu

Zubní ordinace happydent

Happydent je soukromá zubní ordinace, poskytující zubní péči pro celou rodinu, s důrazem na prevenci. Ordinace se nachází v České Třebové.
Pro happydent jsme připravili kompletní grafický návrh webu, který byl následně naprogramován do responzivní podoby. Web se tedy přizpůsobuje mobilním zařízením.
K vkládání obsahu slouží náš redakční systém.

Základní škola A. Jiráska

kompletní webové stránky

Základní škola A. Jiráska

Lanškrounská základní škola potřebovala opravit webové stránky. Velice pomalu se načítaly a byly již zastaralé. Navrhli jsme kompletní webové stránky založené na našem redakčním systému. Systém umožňuje upravovat veškerý obsah. Nový web slouží především k prezentaci fotografií z aktivit jednotlivých tříd. Dále na webu naleznete speciální sekce jako je domácí příprava nebo dopravní hřiště.