Facebook

Rezervační systémy

Náš rezervační systém nabízí snadnou správu položek, u kterých má docházet k rezervaci termínu. Jako příklad může posloužit rezervace výukových kurzů, hotelových pokojů nebo automobilů v půjčovnách.

Pomocí jednoduché správy kategorií je možné uspořádat všechny položky hierarchicky a umožnit tak návštěvníkům webových stránek co nejrychlejší orientaci v kurzech, automobilech či pokojích. Všechny položky v systému mohou být editovány pomocí WYSIWYG editoru (podobně jako v textovém editoru Word) a doplněny o vlastní fotogalerii. Součástí správy kurzu je i přehled zapsaných účastníků, kteří jsou o registraci do události informováni automatickým zasláním e-mailu.

Rezervační systém umožňuje exportovat jednotlivé kurzy a jejich účastníky do formátů CSV nebo XLS. Díky této funkci je možné provádět další správu událostí přímo ve Vašem programu pro práci s tabulkami (MS Excel, Open Office Calc).

Výhody rezervačních systémů od onemark.cz

  • Přehlednost
  • Snadná ovladatelnost
  • Redakční systém pro snadnou správu obsahu
  • Export souborů do MS Excel
  • Hromadný import obrázků

Cena tvorby rezervačního systému

od 44 900 Kč

Ukázky realizovaných rezervačních systémů

Benepal a.s. – www.benepal.cz
SKP-centrum.cz – www.skp-centrum.cz

Více projektů naleznete v sekci projekty


David Urbášek s vámi provede analýzu vašich požadavků na rezervační systém a připraví pro Vás návrh systému, který vám usnadní práci při sledování kapacit a termínů.

urbasek@onemark.cz
+420 777 116 790