Facebook

Tvorba webových stránek

Našim klientům vymýšlíme kompletní webové stránky od začátku až do konce. Od prvotní analýzy až po konečné zhodnocení spokojeným klientem. Webovou prezentaci chápeme jako specifický projekt, který znamená značný posun ve Vaší komunikaci a úspěšnosti u zákazníků. Analyzujeme s Vámi výchozí situaci, cíle a cílovou skupinu. Specializujme se na tvorbu responzivních webových stránek.

Navrhneme pro vás vhodné řešení, naplňující stanovené cíle. Vytvoříme působivý, přehledný a osobitý web, na který se budou uživatelé rádi vracet. Podnikneme kroky vedoucí k úspěšnosti vašich webových stránek. Velmi důležitá je pro nás vzájemná spolupráce, díky které lze dosáhnout kvalitního výsledku.

Naše weby využívají školy, školky, velké společnosti nebo neziskové organizace. Ať už je váš obor jakýkoliv, vytvoříme vám webové stránky přesně podle vašich potřeb a představ.

Webové stránky většinou stavíme na vlastním redakčním systému, který již několik let vyvíjíme a který používají desítky projektů.

Můžeme se s vámi setkat v Lanškrouně a okolí nebo ve velkých městech jako jsou Praha, Brno, Pardubice nebo Hradec Králové.

Výhody webových stránek od onemark.cz

  • Rychlost
  • Přehlednost
  • Snadná rozšiřitelnost
  • Redakční systém pro snadnou správu obsahu
  • Hromadné nahrávání fotek

Cena tvorby webových stránek s redakčním systémem

od 39 000 Kč

Ukázky realizovaných webových stránek

Benepal a.s. – www.benepal.cz
Základní škola Aloise Jiráska Lanškroun – www.zsaj.cz
KSH-Data s.r.o. – www.ksh-data.cz

Více projektů naleznete v sekci projekty


Jan Rybařík vám poradí s rozložením webové stránky a zodpoví vaše dotazy týkající se tvorby webové stránky jako celku.

rybarik@onemark.cz
+420 739 636 061